Systémy nasávania vzduchu

  • Zvyšujú výkon motoraapollo_air_induction_systems
  • Navrhnuté tak, aby dodávali maximálne možné množstvo vzduchu na dosiahnutie vysokého výkonu
  • Inštalujú sa jednoducho
  • Nahrádzajú originálne systémy sania od výrobcu vozidla
  • K&N Obmedzená záruka na milión míľ ®
  • Sú dodávané so vzduchovými filtrami K&N, ktoré je možné čistiť a viacnásobne použiť
  • K dispozícii je viac ako 500 rôznych typov

 

VYSOKO PRIEPUSTNÉ SYSTÉMY NASÁVANIA VZDUCHU OD ROKU 1992

V roku 1992 bol vyrobený prvý systém nasávania vzduchu spoločnosťou K & N a od tej doby vývoj neustále napreduje. V súčasnej dobe vyrábame viac ako 500 rôznych súčastí a náš tím neustále navrhuje, vyvíja a testuje nové.

 

SYSTÉMY NASÁVANIA VZDUCHU K&N

Naše systémy nasávania vzduchu sú navrhnuté tak, aby zvyšovali výkon motora. Systémy K&N nahrádzajú originálne systémy nasávania vzduchu a to vrátane filtra, air boxu a sacieho potrubia. Systémy nasávania K&N sú navrhnuté tak, aby výrazne zvyšovali prietok vzduchu. Motor Vášho auta tak dostáva oveľa hustejší vzduch, ako je to možné u továrenských nasávaniach. Viac vzduchu znamená väčší využiteľný výkon motora a zrýchlenie v širšom spektre otáčok. Vysoko priepustné vzduchové filtre používané v týchto nasávaniach je možné vyčistiť a znovu používať.

 

JEDNODUCHÁ MONTÁŽ

Montáž systémov nasávania K&N je veľmi jednoduchá a je možné ju vykonať za pomoci skrutkovača, klieští a sady kľúčov za 90 minút, dokonca aj menej. Systémy nasávania sú vyrobené tak, aby bola ich montáž čo najjednoduchšia - bez nutnosti rezania a vŕtania, len za použitia existujúcich kotviacich prvkov.


 

Systém nasávania vzduchu 57i57i_air_induction_system

Systém nasávania vzduchu K & N 57i je navrhnutý tak, aby zvýšil výkon motora a akceleráciu cestou výmeny továrenského nasávania za vysoko priepustné nasávanie K&N. Táto sada sa jednoducho namontuje priamo na originálny sací box, alebo motor. Súčasťou balenia sú všetky potrebné súčiastky pre montáž. Na systémy nasávania vzduchu K&N sa vzťahuje K&N Obmedzená záruka na milión míľ ™.

 

Športové sacie boxy 57s

57s_performance_air_boxSací box K&N 57s kompletne nahradzuje továrenskú saciu jednotku. Ide o aerodynamický box obsahujúci čistiteľný a znovu použiteľný, vysoko priepustný vzduchový filter. Jedinečný dizajn znižuje odpor vzduchu a zvyšuje výkon motora. Box je vybavený odnímateľným vekom, pre ľahší prístup k filtru. Špeciálne navrhnutá vnútorná architektúra zaisťuje vysokú rýchlosť a ideálny smer prúdiaceho vzduchu pre zvýšenie výkonu. Sacie boxy K&N 57s sú vyrobené tak, aby slúžili po celú dobu životnosti vášho vozidla a vzťahuje sa na ne K & N Obmedzená záruka na milión míľ ™.

 

Apollo - systémy nasávania studeného vzduchu

apollo_air_induction_systemsSystém nasávania studeného vzduchu K&N Apollo používa ochranný obal, v ktorom je uložený vzduchový filter K&N, ktorý je možné čistiť a viacnásobne použiť. Ochranný obal sania Apollo pomáha znižovať nárast teploty a smeruje chladnejší vzduch priamo do motora. Systém nasávania K&N Apollo je určený pre nahradenie originálneho továrenského sania vozidlám s nižšou priepustnosťou vzduchu. Tým zaručuje väčší prísun vzduchu do motora a zvyšuje jeho výkon. Typická montáž sania Apollo, na ktoré sa vzťahuje K & N Obmedzená záruka na milión míľ ™, zaberie menej než 90 minút.


 

© 2013 oficiálny distribútor produktov K&N | Realizácia Fusion IS, s.r.o. | Oprava PC Bratislava